Site Rengi

Fuar Standları Hakkında

18.08.2020
1.159
Fuar Standları Hakkında

Fuar Standları

Fuar standları tercih edilen malzemeye, büyüklüğüne, raf sistemine, ışıklandırılmasına bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Maxima fuar standı ile ahşap fuar standı arasında fiyat farkı olduğu bilinmelidir.

​​​​​Uluslar arası fuarlarda tercih edilen maxima fuar standı, daha kapsamlı bir dizayna sahip olduğu için daha yüksek meblağlarda kiralanmaktadır. Su tesisatı, elektrik tesisatı, mutfak, dekorasyon gibi detaylar stand fiyatları konusunda belirleyici faktörlerdir.

Her ne kadar fiyat konusunda tercih edilecek standa göre farklılıklar yaşansa da, fuar standı kiralamak zannedildiği kadar yüksek meblağlara mâl olmamaktadır. Az sermaye ile, sektöre hakim, doğru yönlendirmeleri yapabilecek, uzman çalışanları ile hizmet veren bir fuar stand firması ile iletişime geçildiği takdirde, istenilen çizgi rahatlıkla yakalanmaktadır.

FUAR STANDLARI, AHŞAP FUAR STANDLARI, MAXIMA FUAR STANDLARI, MODÜLER FUAR STANDLARI, MAXİMA STAND TASARIMLARI, MODÜLER STAND TASARIMLARI, AHŞAP STAND TASARIMLARI, ÖZEL STAND TASARIMLARI, KONSEPT STAND TASARIMLARI,MAĞAZA DEKORASYONU, CAFE DEKORASYONU,SHOWROOM DEKORASYONU,EV DEKORASYONU, BANYO DEKORASYONU, YATAK ODASI DEKORASYONU,MUTFAK DEKORASYONU, SALON DEKORASYONU, MAĞAZA TASARIMLARI, SHOWROOM TASARIMLARI, ERKEK MAĞAZA DEKORASYONU, BAYAN MAĞAZA DEKORASYONU, MAĞAZA KONSEPT, İÇ MİMARLIK, MİMARİ TASARIMLAR, İÇ MİMARİ DEKORASYONU, ÖZEL TASARIM FUAR STANDLARI, EV TASARIMLARI, SALON TASARIMLARI, ODA TASARIMLARI, MİMARİ TASARIMLAR, İÇ MEKAN TASARIMLARI, İÇ MİMARLIK, MUTFAK TASARIMLARI, MUTFAK DEKORASYONU, YATAK ODASI TASARIMLARI, YATAK ODASI DEKORASYONU, BANYO DEKORASYONU, BANYO TASARIMLARI,ÇOCUK ODASI TASARIMLARI, ÇOCUK ODASI DEKORASYONU

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.