Site Rengi

Mağaza Dekorasyonu

18.08.2020
1.348
Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Dekorasyonu

Dekorasyonlarda dikkat çeken ve en önem verilen ayrıntılardan ilki mağazanın çok fazla ilgi çekmemesi olacaktır. Aydınlatmalar ile aşırı şekilde ışıklandırılan fonlar, ürünleri fazla ışıklandırma ve parlak renkler kullanılarak ilgi çekici yapmak yerine daha dingin ve şık ortam oluşturmak önemlidir.

Duvar renkleri, yerler daha soft renkler ile dizayn edilmelidir. Müşterinin ilgisini ve dikkatini dağıtacak veya müşteriyi sıkacak ve boğacak renklerden kaçınılmalıdır.

Sergilenen ürünlerin daha ön plana çıkması için duvar boyaları, duvar kağıtları, ahşap  sistemler, rafların seçimlerinde mutlaka sergilenecek ürünler göz önüne alınarak seçilmelidir. Örneğin bir jean giyim mağazasında kot renginin duvar ile karışmasını önlemek için duvarları maviye boyamamalısınız..

Renk konusu daha soft tonlarda seçilmeli ve ürünlerin ön plana çıkması ve dikkat dağıtıcı renklerin tercih edilmemesi önemli konuların başındadır.

Bunun yanında raf sistemlerinin kullanışlı olması da gerekli bir detaydır. Giyim mağazasında satılacak olan ürünleri yerleştireceğiniz raf sistemleri ayarlanabilir ve hareket mekanizması olan sistemler seçilmelidir. Giyim ürünleri sezonlara göre değiştiğinden boyutları, kalınlıklarına uygun olarak her sezon kullanabileceğiniz raf sistemleri tercih edilmelidir. Örneğin kış aylarında ve çok satılan mont kaban gibi ürünleri koyacağınız raflarda yaz aylarında kısa şort ve kapri gibi yazlık ürünleri sergilemenize imkan tanıyacak raf sistemleri tercih etmelisiniz.

FUAR STANDLARI, AHŞAP FUAR STANDLARI, MAXIMA FUAR STANDLARI, MODÜLER FUAR STANDLARI, MAXİMA STAND TASARIMLARI, MODÜLER STAND TASARIMLARI, AHŞAP STAND TASARIMLARI, ÖZEL STAND TASARIMLARI, KONSEPT STAND TASARIMLARI,MAĞAZA DEKORASYONU, CAFE DEKORASYONU,SHOWROOM DEKORASYONU,EV DEKORASYONU, BANYO DEKORASYONU, YATAK ODASI DEKORASYONU,MUTFAK DEKORASYONU, SALON DEKORASYONU, MAĞAZA TASARIMLARI, SHOWROOM TASARIMLARI, ERKEK MAĞAZA DEKORASYONU, BAYAN MAĞAZA DEKORASYONU, MAĞAZA KONSEPT, İÇ MİMARLIK, MİMARİ TASARIMLAR, İÇ MİMARİ DEKORASYONU, ÖZEL TASARIM FUAR STANDLARI, EV TASARIMLARI, SALON TASARIMLARI, ODA TASARIMLARI, MİMARİ TASARIMLAR, İÇ MEKAN TASARIMLARI, İÇ MİMARLIK, MUTFAK TASARIMLARI, MUTFAK DEKORASYONU, YATAK ODASI TASARIMLARI, YATAK ODASI DEKORASYONU, BANYO DEKORASYONU, BANYO TASARIMLARI,ÇOCUK ODASI TASARIMLARI, ÇOCUK ODASI DEKORASYONU

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.